Merhaba, Bu yazımda size Veeam Backup & Replication programı ile nasıl Backup Job nasıl oluşturulur bunu anlatıyor olacağım. Veeam konsolundan Home kısmına gelince Backup Job seçeneğine tıklıyoruz. Buradan açılan pencereden Virtual machine’ ye tıklayarak job oluşturma işlemine başlıyoruz.
Mustafa ERSÖZ tarafından 13.06.2020 tarihinde yazıldı.
Merhaba, Daha önce size Veeam Backup & Replication yazılımına backup alacağımız hostun nasıl eklendiğinden bahsetmiştim. Bu yazımda ise Veeam Backup & Replication programına backup repository nasıl ekleneceğini anlatacağım. Daha önce ki makalemi buradan okuyabilirsiniz.
Mustafa ERSÖZ tarafından 09.06.2020 tarihinde yazıldı.

Merhaba, Daha önce size Veeam Backup & Replication yazılımının nasıl kurulduğundan bahsetmiştim. Bu yazımda ise Veeam Backup & Replication programına backup alınacak hostların nasıl ekleneceğini anlatacağım. Daha önce ki makalemi buradan okuyabilirsiniz.

Mustafa ERSÖZ tarafından 05.06.2020 tarihinde yazıldı.

   Merhaba,                Bu yazımda sizlere yedekleme yazılımı arasında en çok bilinen Veeam Backup’ ın kurulumunu anlatacağım. Veeam sanallaştırma platformlarında yedekleme için en çok kullanılan yazılımdır. Dünyaca ünlü storage firmalarının ürünlerine de destek sağlayan bir alt yapısı bulunmaktadır....

Mustafa ERSÖZ tarafından 13.05.2020 tarihinde yazıldı.

ÖYLESİNE

<
>
< >